Ik ontwerp LGS-constructies, lichtgewicht stalen plannen, structurele berekeningen
LGS-constructie
Over deze dienst
Professionele Light Gauge Steel (LGS) constructieplannen & structurele berekeningen
Ik bied nauwkeurige, code-conforme Light Gauge Steel (LGS) constructieontwerpen voor woningbouw, commercieel en industrieel gebruik. Met sterke expertise in structureel staalbouw lever ik gedetailleerde shoptekeningen, constructielay-outs en structurele berekeningen die op maat zijn gemaakt voor jouw project.
De diensten omvatten:
- LGS-constructieplannen (wanden, vloeren, daken, spanten)
- Structurele berekeningen & belastinganalyse (dode, levende, wind- en seismische belastingen)
- Stud, track en verbinding details
- Shoptekeningen voor fabricage en installatie
- Voldoen aan AISI, IBC, ASCE 7 en lokale bouwvoorschriften
- Afstemming met architectonische en MEP-tekeningen
- Revisies op basis van feedback van ingenieur/cliënt
- Software: AutoCAD, Revit, RISA, SAP2000, ClearCalcs
Waarom voor mij kiezen:
- Nauwkeurige, klaar-voor-indiening tekeningen
- Snelle doorlooptijd zonder in te boeten aan kwaliteit
- Heldere communicatie gedurende het hele project
- Ervaring met samenwerken met aannemers, ingenieurs en fabrikanten
- Aandacht voor structurele integriteit, kostenefficiëntie en bouwbaarheid
Projectschaal:
Gebouwencomplex
Type gebouw:
Residentieel
•
Commercieel
•
Industrieel
Materiaalspecialiteit:
Beton
•
Staal
Voorkeur voor een leveringsstijl
Laat het de freelancer weten als je voorkeuren voor of zorgen hebt over het gebruik van AI-tools voor het voltooien en/of leveren van je bestelling.
Veelgestelde vragen
Automatische vertaling
Wat heb je van mij nodig om te starten met het LGS-constructieproject?
Graag ontvang ik je architectuurtekeningen, plattegronden, gevels, projectafmetingen, aantal verdiepingen, locatie en je gewenste opleveringen. PDF, DWG of andere beschikbare projectbestanden zijn welkom.
Bied je LGS-constructieplannen aan?
Ja. Ik lever gedetailleerde LGS-constructieplannen voor woningbouw en kleine bouwprojecten, inclusief wanden, vloeren, daken en constructielay-outs afhankelijk van de scope van het project.
Bied je structurele berekeningen voor LGS aan?
Ja. Ik kan project-specifieke structurele berekeningen voor LGS leveren op basis van de informatie en eisen die voor het project worden aangeleverd.
Kun je shoptekeningen voor LGS maken?
Ja. Ik kan shoptekeningen en details voor LGS voorbereiden die relevante leden, lay-outs, afmetingen en bouwinformatie tonen volgens de afgesproken scope van het project.
Kun je mijn architectuurtekeningen omzetten in LGS-constructieplannen?
Ja. Als je geschikte architectuurtekeningen aanlevert, kan ik LGS-constructielay-outs en gerelateerde documentatie ontwikkelen op basis van de projectvereisten.
